Enesekaitse

Algteadmised elementaarsetest enesekaitse-võtetest kuni võitluskunstide valdamiseni Eesti tippudelt.

Enesekaitse

Oluliste enesekaitse põhitõdede tundmine võib päästa teie või teie lähedase elu ja vara. Olukorrad, kus võib olla vaja ennast kaitsta, ei hüüa tulles, seega ole alati ootamatusteks valmis. Õpetame sulle lisaks enesekaitsele ka seda, kuidas ohuolukordi ennetada ja deeskaleerida.

ERINEVAD ASUKOHADMeiega koos saate treenida Audentese spordiklubis.

MITMEKÜLGSED TREENERIDErinevate jõustruktuuride kogemustega treenerid, kes hoolitsevad selle eest, et omandaksite olulised teadmised enesekaitsest.

Võitluskunstide treeningud - ESTTAC

Enesekaitse ei ole pelgalt jõustruktuuridele, vaid tegelikult võiks seda kasvõi algtasemel osata igaüks. Enesekaitse oskused loovad suure eelise just naistele, et end ohuolukordades kindlamana tunda ja vastupanu osutada.

Enesekaitse treeningutel õpetame teile:
- konfliktide deeskaleerimist
- konfliktsete inimestega suhtlemist
- kuidas ohtu ära tunda
- tsiviilkäibes lubatud enesekaitsevahendite kasutamistlihtsamaid löökehaaretest vabanemise tehnikaid

Enesekaitse oskused suurendavad sinu enesedistsipliini ja julgust ning muudab sind igapäevaselt enesekindlamaks.

Turvaettevõtetele ja jõustruktuuridele pakume enesekaitsekursuseid ka spetsialiseerunud üksustele, kus õpetame efektiivseid kinnipidadamise tehnikaid, alates isiku füüsiliselt kontrolli alla saamisest kuni käerauastamiseni. Õpetame, kuidas üksusele antud vahendite ja kehtivate õigusnormide raames probleemsete isikutega tegeleda. Anname nõu ka töövahendite valiku arendamisel ja soetamisel.

Suudame arendada teie tööks vajalikke oskuseid nii individuaal- kui ka meeskonnatasemel.

Treenerid

Võitluskunstid

Võitluskunstide harrastamine on tõhus viis oma füüsilise vormi parandamiseks, sest selle näol on tegemist kogu keha hõlmava treeninguga. Võitluskunstid edendavad seejuures ka sinu painduvust, koordinatsiooni ja reaktsioonikiirust ning on suurepärane viis vaimse tasakaalukuse säilitamiseks ning osutub tihtipeale ka edukaks stressiväljundiks.

Pakume nii personaal- kui ka grupitreeninguid vastavalt sinu soovidele ja vajadustele.

ERINEVAD ASUKOHADMeiega koos saate treenida Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemias, Audente spordiklubis ja Forus spordikeskuses.

MITMEKÜLGSED TREENERIDTreenige oma ala professionaalidega, kes motiveerivad ja teevad iga treeningu põnevaks, pakkudes alati midagi uut. Meie treenerite hulka kuuluvad nii endised kui ka praegused võistlussportlased, mistõttu on neil jagada palju kogemusi ka võistlustel osalemise kohta.

Enesekaitse treeningud - ESTTAC

Võitluskunstide treeningud suudavad oma mitmekesisusega motiveerida ka neid soovijaid, keda tavatreeningud jõusaalis siiani kõnetada pole suutnud. Võitlusspordiga tegelemine loob sportijatele ka võistlusliku keskkonna, mis innustab oma oskuseid veelgi lihvima. Tänu kontrollitud tehnikate omandamisele tõuseb ka enesedistsipliin ning mõistagi saad eelise enese kaitsmiseks kriisiolukordades.

taipoks

Taipoks ehk Muay Thai on populaarne võitlusspordiala, mis sai alguse juba 400 aastat tagasi Tais. Muay Thai on tuntud ka kui "kaheksa jäseme kunst", kus lööke sooritatakse nii käte ja jalgade kui ka põlvede ja küünarnukkidega.

Taipoksi treeningud hõlmavad koordineeritud liikumist, jalgade tööd ning kaitse- ja löögioskuste põhitõdede omandamist. Treeningute käigus arendame kotitööd (poksikoti lööke), kaitseharjutusi ning vastavalt tasemele valitud kontaktiga partnerharjutusi. Viimase puhul on mängureeglid alati kokku lepitud ning pelgamiseks põhjust pole. Ole valmis higistama, õppima ja töötama lihastega, mille olemasolust sa teadlik ei olnud!

Enesekaitse treeningud - ESTTAC

Klassikaline poks

Poks on spordiala, mis mõjub vastavalt valitud koormusele nii rasvapõletaja kui ka lihasmassi kasvatajana. Poks arendab teie vastupidavust, tugevdab lihaseid ja on suurepärane stressileevendaja.

Pakume erinevaid treeninguid nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Alustades on võimalik areneda poksi põhikomponentide õppimisega, mis on juba põnev viis tegeleda vastupidavustreeninuga, omandades samaaegselt erinevaid löögikombinatsioone.

Löökidele lisaks õpetame teile ka sparringut, mis tagab efektiivseima treeningu. Treeningud koosnevad soojendusharjutustest, varjupoksimisest, HIIT-harjutustest, kotiharjutustest ja kontaktharjutustest. Eelkõige oleme pühendunud sellele, et poks võib olla lõbus ja kasulik igas vanuses, vormis ja erineva võimekusega inimestele. Poksitrennid arendavad sinu enesedistsipliini ja mõjuvad hästi enesekindlusele, mis on olulised omadused ka väljaspool trennisaali.

Meie poksitreeningud on:
tervislik viis stressi leevendada ja enesekindlust tõsta;
kogu keha hõlmavad kardio- ja jõutreeningud;
motiveeriv viis läbi võistlusliku keskkonna kaalu langetada ja toonust tõsta;
kasulikud aeroobse vormi tõstmiseks ja lihaste vastupidavuse parandamiseks;
ideaalsed tasakaalu, koordinatsiooni, reaktsioonikiiruse ja paindlikusse arendamiseks.

Muutke enda vananenud ja igavad treeningud huvitavaks ja väljakute vastuvõtmisel arendame nii teie füüsilist kui ka vaimset tugevust!

Treenerid

Kontakt

Võta meiega ühendust

Soovid arendada enda oskuseid? Omandada uusi teadmisi?
Pöördu meie poole ja leiame Sinu vajadustest lähtuvaid koolitusi eraisikutele, gruppidele ning ettevõtetele.