Laskmine

Valdkonna ekspertide väljatöötatud koolitused nii põhitõdede omandamiseks kui ka laskmisoskuste arendamiseks

LaskeTreeningud

Pakume laia valikut kõrgetasemelisi laskmiskoolitusi, mille eesmärk on viia teid efektiivselt ja ohutult soovitud sihini; pakkuda asjakohaseid lahendusi ja nippe, mis sobivad just teile kõige paremini ning mis suurendavad meie klientide, nende pere või meeskonna ellujäämise tõenäosust, kui nad peaksid sattuma mõnda eluohtlikku situatsiooni.

ERINEVAD ASUKOHADMeiega koos saate treenida erinevates kohtades 9mm lasketiir, Gun Garage, Männiku Kaitseliidu lasketiir

MITMEKÜLGSETE KOGEMUSTEGA TREENERIDErinevate kogemusega treenerid, kes annavad edasi oma kogemusi,mille nad aastate jooksul on omandanud

Lasketreeningud ja kursused - ESTTAC

See, mis meid teistest ettevõtetest eristab, on meie mõtteviis – kuidas me õpilastele läheneme ning neid õpetame. Läheneme igale isikule ja organisatsioonile individuaalselt, kuivõrd on loomulik, et inimestel on erinevad huvid, füüsilised võimed ja oskused. Ainult selliselt suudame saavutada parima väljaõppe.

Oleme avatud meelega ning ei jää oma uskumustusse kinni. Püüdleme pidevalt tipptaseme saavutamise poole, täiendame end väsimatult ning hoiame ennast kursis viimaste arengutega nii sooritustehnikate kui ka varustuse osas. Meie põhimõte on, et kunagi pole võimalik saada ideaalseks. Püüame igale olukorrale ja sündmusele läheneda alati selliselt, et meie kliendid saaksid parima väljaõppe ning ka meie saame läbi selle areneda.

Oleme näinud, et erasektoris pakutavate laskmiskoolituste mõtteviis kaldub konversatiivsusele ning ei ole viimaste arengutega kursis. Seega soovime meie rahva laskmisoskust parandada. Eesti on väike rahvas ja me oleme samasuguste huvide eest väljas. Loodame, et meie jagatud kogemused võivad kellegi elu päästa.

Meie eesmärk on anda oma klientidele õige mõtteviis ja teadmised, mida nad saavad pikaajaliselt kasutada ning muutuda seeläbi oma töös ja igapäevaelus (enese)kindlamaks.Mõned inimesed peavad relvi ohtlikeks, kuid relv üksi ei ole kellelegi ohtlik - ohtlik on see, kui relva ei osata ohutult käsitseda. Ohutus on meie prioriteet – kui relva käsitsemine on ohutu, siis saame viia õnnetusse sattumise tõenäosuse võimalikult madalale.

Pakume põnevaid koolitusi erinevate huvidega inimestele, näiteks IPSC koolitusi ja taktikalist laskmist, aga ka koolitusi alles alustavale relvahuvilisele. Meil on head ja kvaliteetsed vahendid, et saaksite kohe hakata laskma hea varustusega.

Hinnakiri

*Lisandub lasketiiru rent ja soovi korral laskemoon

Eratreening
Alates
60 €
sis. KM
Personaalne lähenemine
Kiireim viis arenemiseks
Tipp-koolitajad
Registreerima
Relvaloa koolitus
Alates
199 €
sis. KM
Materjalid iseseisvaks õppimiseks
Vähemalt 100 lasku
Tipp-koolitajad
Registreerima

Treenerid

Kontakt

Võta meiega ühendust

Soovid arendada enda oskuseid? Omandada uusi teadmisi?
Pöördu meie poole ja leiame Sinu vajadustest lähtuvaid koolitusi eraisikutele, gruppidele ning ettevõtetele.