Jaago

Laskmise, taktika ja enesekaitse instruktor

Jaago Männiste - ESTTAC

Email

jaago@esttac.ee

Telefon

+372 545 404 21

Asukoht

Tallinn, Tartu

Jaago on õpetanud sadu politseinikke ja abipolitseinikke relva käsitsema, sealjuures andes edasi oma teadmisi ja oskusi üle 200 vabatahtlikule, kes uute teenistusrelvade kasutamisele üle viidi.

Tema jäägitu huvi kuulub erinevatele relvadele ning kõigele, mis nendega seotud on – seda nii seadusandluse kui ka iga tehnilise detaili puhul. Tänu pidevale huvile end täiendada nii laskurina kui ka instruktorina on Jaago järjekindlalt saavutanud häid tulemusi IPSCi võistlustel.

2019. aastast kuulub Jaago IPSCi Eesti rahvuskoondisesse ning 2021. aastal saavutas ta IPSC Production divisjoni üldarvestuses 1. koha.

Lisaks on ta ääretult pühendunud politseitööle ja oma võimete proovilepanemises ning see on end ära tasunud läbi mitmekordsete võitude nii politsei kutsemeisterlikkuse võistlustel kui ka taktikalise laskmise võistlustel. Tema panust Eesti politsei töösse on tunnustanud nii politsei spordiliit kui ka 2018. aastal Vabariigi president. Samal aastal kuulutati ta Politsei- ja Piirivalveameti parimaks vabatahtlikuks terves riigis.

Instruktorina või mistahes juhendajana suudab Jaago nii kolleegide kui õpilaste sõnul jääda alati rahulikuks, diplomaatiliseks ning leiab alati viisi, kuidas selgitusi edasi anda. Erilist rahulolu pakuvad talle juhendatavate edusammud.

Püüdes leida igaühele individuaalse lähenemisviisi, suudab ta laskma õpetada ka need inimesed, kes on end esialgu lootusetuks kuulutanud.

Hinnad

(sis. KM)

Laskmise eratreening

60€

Jaago Männiste - ESTTAC

Asukoht

Tallinn, Tartu