Taktika

Ohuolukordades tegutsemise taktikad, mida kasutada igapäevaelus ja vajadusel kasvõi kriisisituatsioonides

Taktikakoolitused

Pakume erinevaid taktikakoolitusi, kus õpetame võimalusi ohuolukordades tegutsemiseks, et saaksid edukalt sellistes situatsioonides hakkama – olgu selleks kodu kaitsmine ohtlike murdvaraste eest, hullunud relvastatud isiku rünne kaubanduskeskuses või mistahes ootamatu hädaolukord.

Õpetame mitte ainult kriisisituatsioonides käitumist, vaid ka viise, kuidas neid ennetada ja märgata ohtlikke inimesi enne, kui nad oma kuritegelikku plaani jõuavad hakata ellu viima.

ERINEVAD TAKTIKA SUUNADMeie pakume erinevaid taktikaid, mis on suunatud erinevatele sihtgruppidele ja spetsiaalselt kohandatud vastavalt kliendi vajadustele. Meie instruktorid on koolitatud ja omavad kogemusi jõustruktuuride taktikate õpetamisel; kodu kaitsmise taktikad, mis on suunatud relvaloa omanikele ja ka airsofti taktikad, kus on vaja kiiret mõtlemist ja õigeid otsuseid erinevates olukordades.

MITMEKÜLGSED TREENERIDMeie instruktorite teadmised ja oskused pärinevad erinevate ekspertide koolitustel osalemisest ja praktilisest töökogemusest erinevates jõustruktuurides. Meie  instruktorid kasutavad kaasaegseid õpetamismeetodeid, mis võimaldavad koolitusel osalejatel teadmised kiirelt omadada

Lasketreeningud ja kursused - ESTTAC

CQB (Close Quarter Battle) on definitsiooni kohaselt ohuolukord, kus on vaja tegutseda lähidistantsil kitsastes hoonestatud tingimustes järgides taktikalisi põhitõdesid. Jõustruktuuride puhul tähendab see ründaja leidmist ja neutraliseerimist.

Tsiviilisikute puhul eelkõige võimalikult kiiret ohtlikust piirkonnast põgenemist ning olla valmis ka ründaja neutraliseerimiseks juhul, kui ta peaks sattuma põgenemisteele. Eesmärk on leida ohtlikule olukorrale kiire lahendus, sest kriisisituatsioonis on oluline säilitada selge mõistus ning üritada päästa ennast ja võimalusel aidata ka teisi.

Meie teadmised on omandatud üle maailma kõrgelt hinnatud instruktorite juures ja põhinevad valdkonna tippspetsialistide õpetustel (näiteks Project Gecko). Tänu oma kogemustele erinevates jõustruktuurides oleme oma koolituspaketti kogunud võimalikult palju erinevaid näiteid ohtlikest olukordadest ja nendega hakkama saamisest.

Oleme saanud neid taktikaid rakendada erinevates olukordades jõustruktuuride töös ning oskame neid praktikaid tuua ka võimalikele eraelus juhtuvatele situatsioonidele, seetõttu suudame välja tuua probleemsed kohad ning aitame vajalikud oskused kiirelt omandada.

Taktika eesmärk on kiirelt ja süsteemselt tegutsedes viia viga saamise tõenäosus võimalikult madalale.Ohuolukordades ei sõltu kõik tehnikast või varustusest, vaid inimesest, kes selles olukorras peab hakkama saama. Äärmuslikes olukordades mõjutavad inimest emotsioonid, vaimne võimekus, ettevalmistus ning füüsilised tegurid. Kõiki neid faktoreid on võimalik treenida, et olla paremini valmistunud ettesattuvateks olukordadeks.

Kursustel keskendume ellujäämisoskuste arendamisele, inimkäitumisele ja täiendavatele teaduspõhistele teguritele, mis on olulised erinevate taktikate rakendamisel. Meie kursustel õpid pinge all erinevates olukordades töötama ning situatsioonidele reageerima ja neid hindama, järgides samas süstemaatilist lähenemist probleemidele.

Treenerid

Kontakt

Võta meiega ühendust

Soovid arendada enda oskuseid? Omandada uusi teadmisi?
Pöördu meie poole ja leiame Sinu vajadustest lähtuvaid koolitusi eraisikutele, gruppidele ning ettevõtetele.