Eratreeningud

Personaaltreening on kõige efektiivsem, ohutum ja kiirem viis enda eesmärkide saavutamiseks.

Sinu personaalne treener

Personaaltreening on kõige efektiivsem, ohutum ja kiirem viis enda eesmärkide saavutamiseks, olgu selleks siis kaalu alandamine, lihasmassi kasvatamine või aeroobse võimekuse tõstmine. Personaaltreeneriga treenides saame keskenduda just sinu soovidele ja vajadustele.

ERINEVAD ASUKOHADMeiega koos saate treenida spordiklubides Sparta, Gym, Arigato ja 24-7 Fitness

MITMEKÜLGSED TREENERIDErinevate kogemusega treenerid, kes aitavad luua just teile sobiva treening- ja toitumiskava.

Eratreeningud - ESTTAC

Meil kõigil on omad soovid ja eesmärgid, mida tahame treenides saavutada – personaaltreener aitab sul enda unistused kiiremini ellu viia!

Kõik meie personaaltreenerid on pikaaegse kogemusega, sõbralikud ning suurepärased motiveerijad, kes aitavad sul saavutada tulemusi, milleks sa ehk enda arvates isegi võimeline pole. Personaaltreenaitab sul end ületada ning personaaltreeningul saavutatud tulemused aitavad sul kindlasti muutuda enesekindlamaks; mõjuvad hästi su enesekindlusele ja julgusele.

Personaaltreeningu käigus tutvub treener sinu keha iseärasustega ning teeb kindlaks, milline on sinu treenituse tase. Treeningute käigus keskendutakse harjutustele, mis on vajalikud sinu soovitud tulemusteni jõudmiseks. Jõutreening aitab su keha toonuses hoida ning on ka hea vahend keha ja meele nooruslikuna säilitamisel.  

Personaaltreener:
- koostab just sinule sobiva eesmärgipärase ja struktureeritud treeningkava;
- valib sulle sobivad harjutused ja treeningkoormused;
- õpetab sulle harjutuste õiget tehnikat ja jälgib nende sooritust;
- valib sobiva intensiivsuse ja raskusastme;
- motiveerib, innustab ning teeb treeningu sinu jaoks põnevaks.

Olgu Sinu eesmärgiks kaalulangetus, lihasmassi kasvatamine või lihtsalt hea enesetunne – teadliku toitumise ja järjepideva treeninguga on need eesmärgid saavutatavad. Paljud terviseprobleemid (nagu näiteks peavalu, stress, ülekaalulisus) tulenevad just valest toitumisest ning halbadest söömisharjumustest.

Meie eesmärk on toitumis- ja liikumisharjumuste kohta teadlikkuse tõstmine, mis aitab kujundada tervislikumat elustiili, parandada elukvaliteeti ning lahendada ja ennetada tervisemuresid.

Treenerid

Kontakt

Võta meiega ühendust

Soovid arendada enda oskuseid? Omandada uusi teadmisi?
Pöördu meie poole ja leiame Sinu vajadustest lähtuvaid koolitusi eraisikutele, gruppidele ning ettevõtetele.